• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

AKTUALNOŚCI

Spotkanie wigilijne

20 grudnia 2011r. w Restauracji „Złota Łania” odbyła się Uroczysta Wigilia. W uroczystości uczestniczyli wychowankowie Ośrodka, nauczyciele, pracownicy oraz zaproszeni goście. Podczas Wigilii dzieci wspierane przez opiekunów wystawiły Jasełka. Następnie wszyscy podzielili się opłatkiem i zasiedli do poczęstunku oraz wspólnego kolędowania. Podczas tego spotkania wychowanków czekała niespodzianka – spotkanie z Mikołajem, który obdarzył dzieci prezentami.

Jasełkowe przedstawienie

19 grudnia odwiedziła nas grupa czterolatków z Przedszkola Miejskiego Nr 1 przy ul. Matejki 4 w Piszu, wraz z nauczycielami i opiekunami. Maluchy zaprezentowały Jasełka i wszystkich naszych podopiecznych obdarowały śnieżynkami. Wszystkim udzielił się świąteczny nastrój. Dziękujemy! 

Wesołych Świąt


Zdjęcia z zajeć przygotowania kartek świątecznych.


Mikołajki

We wtorek 6 grudnia 2011r. w naszym Ośrodku odbyła się uroczystość Mikołajkowa. Dzieci brały udział w zabawach ruchowych oraz rozwiązywały proste zagadki związane z tym dniem. Po znalezieniu worka z prezentami pod choinką wszystkie dzieci otrzymały paczki i pozowały do zdjęć.

Andrzejki

 W dniu 30.11.2011r. w naszym Ośrodku odbyła się zabawa Andrzejkowa. Na wstępie została przybliżona tradycja tego dnia poprzez krótkie opowiadanie. Następnie zaproszono dzieci do wspólnej zabawy, wśród których były wróżby – lanie wosku przez klucz, wróżba serc oraz wróżba koło podróży.

Dzień Edukacji Narodowej

W bieżącym roku szkolnym w naszym Ośrodku Dzień Edukacji Narodowej  uczciliśmy pracą tj. zajęciami edukacyjno-terapeutycznymi i zabawą- czyli wesołą akademią.

Więcej…

Więcej artykułów…

Strona 26 z 27

| OREW W PISZU |