• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

AKTUALNOŚCI

Dzień Kobiet

Dnia 08.03.2012r. w naszym Ośrodku odbyła się impreza pt. „Dzień Małej Kobietki”.  Na uroczystości został zaprezentowany skecz o różnych typach Kobiet, były śpiewane piosenki  o kobietach oraz odbył się pokaz prezentacji z płyty CD na temat „Bóg stworzył kobietę”.  Następnie chłopcy obdarowali Małe Kobietki drobnymi upominkami w formie lizaków oraz laurek.

Więcej…

Bal Walentynkowo - Karnawałowy

W tym roku Bal Walentynkowo - Karnawałowy w naszym Ośrodku odbył się 14.02.2012 r. (wtorek). Inauguracją zabawy było zaprezentowanie strojów, w które byli przebrani uczestnicy zabawy. W czasie balu odbywały się konkursy, za które każdy dostał słodką nagrodę.
Zabawy były tak zorganizowane, aby każde dziecko mogło aktywnie w nich uczestniczyć. Podczas balu zrobiono pamiątkowe zdjęcia, na których zostały uwiecznione wspaniałe stroje naszych wychowanków i wychowawców.

Więcej…

Dzień Babci i Dziadka

W dniu 20.01.2012r. odbyła się w naszym Ośrodku impreza pt. "Spotkanie z Babcią i Dziadkiem”.  Wychowankowie wraz z nauczycielami przygotowali przedstawienie „Bałwanek i jego goście”. Następnie nadszedł czas na zabawy, wśród których były: rozpoznanie swojego wnuka z zasłoniętymi oczyma, babcie – przyszywanie guzików, dziadkowie – przybijanie gwoździ. Laureaci danych konkurencji otrzymali medal „Super Babcia”, „Super Dziadek”. Po konkurencjach nastąpiło wręczenie laurek oraz wspólny poczęstunek i tańce.

Więcej…

Spotkanie wigilijne

20 grudnia 2011r. w Restauracji „Złota Łania” odbyła się Uroczysta Wigilia. W uroczystości uczestniczyli wychowankowie Ośrodka, nauczyciele, pracownicy oraz zaproszeni goście. Podczas Wigilii dzieci wspierane przez opiekunów wystawiły Jasełka. Następnie wszyscy podzielili się opłatkiem i zasiedli do poczęstunku oraz wspólnego kolędowania. Podczas tego spotkania wychowanków czekała niespodzianka – spotkanie z Mikołajem, który obdarzył dzieci prezentami.

Jasełkowe przedstawienie

19 grudnia odwiedziła nas grupa czterolatków z Przedszkola Miejskiego Nr 1 przy ul. Matejki 4 w Piszu, wraz z nauczycielami i opiekunami. Maluchy zaprezentowały Jasełka i wszystkich naszych podopiecznych obdarowały śnieżynkami. Wszystkim udzielił się świąteczny nastrój. Dziękujemy! 

Wesołych Świąt


Zdjęcia z zajeć przygotowania kartek świątecznych.


Więcej artykułów…

Strona 26 z 27

| OREW W PISZU |