• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

AKTUALNOŚCI

Mikołajki

We wtorek 6 grudnia 2011r. w naszym Ośrodku odbyła się uroczystość Mikołajkowa. Dzieci brały udział w zabawach ruchowych oraz rozwiązywały proste zagadki związane z tym dniem. Po znalezieniu worka z prezentami pod choinką wszystkie dzieci otrzymały paczki i pozowały do zdjęć.

Andrzejki

 W dniu 30.11.2011r. w naszym Ośrodku odbyła się zabawa Andrzejkowa. Na wstępie została przybliżona tradycja tego dnia poprzez krótkie opowiadanie. Następnie zaproszono dzieci do wspólnej zabawy, wśród których były wróżby – lanie wosku przez klucz, wróżba serc oraz wróżba koło podróży.

Dzień Edukacji Narodowej

W bieżącym roku szkolnym w naszym Ośrodku Dzień Edukacji Narodowej  uczciliśmy pracą tj. zajęciami edukacyjno-terapeutycznymi i zabawą- czyli wesołą akademią.

Więcej…

Rozpoczęcie roku szkolnego

1 września w Ośrodku zaczął się nowy rok szkolny. Dyrektor Michał Wrzosek poinformował rodziców o zmianach wprowadzonych w roku 2011/2012. Następnie dzieci wraz z rodzicami rozeszły się do swoich grup i sal na spotkanie z wychowawcami.

Więcej…

Wakacje w Ośrodku

Półkolonie rozpoczęły się 2 sierpnia 2011 roku. Dzieci z radością wróciły do Ośrodka po letnim wypoczynku. opiekunowie już wcześnij zaplanowali ciekawe zajęcia i atrakcje dla swoich podopiecznych. Każdy dzień wyglądał inaczej, był wypełniony zabawą, której towarzyszyła miła i serdeczna atmosfera, a wszystko po to, by uczestnicy pókolonii  byli zadowoleni z dobrze spędzonego czasu.

Więcej…

Strona 27 z 27

| OREW W PISZU |